Hotel a služby – Akce podzim 2020

Vážení a milí hosté,

vítejte na oficiálních stránkách našeho hotelu CLARIS. Bude nám potěšením, rozhodnete-li se pro rezervaci právě u nás!

Nabízíme Vám ty to speciální akce PODZIM 2020:


1/ Sleva na ubytování 10%! Při rezervaci našeho hotelu přes tyto naše webové stránky dostáváte slevu 10% z celkové ceny ubytování. Do rezervačního formuláře – pole Kód spec.nabídky – prosím vyplňte: PRAHAVIP5

2/ Vstupy do památek zdarma! Náš hotel je zapojen do akce V Praze jako doma, která je nyní prodloužena až do 31.12.2020. Každý náš ubytovaný host získá při příjezdu voucher na vstupy do muzeí, galerií, do ZOO a do spousty dalších zajímavých míst a atrakcí. Více na https://www.vprazejakodoma.cz/ Doporučujeme voucher zamluvit již při rezervaci pokoje.

3/ Parkování zdarma! Do odvolání nabízíme hotelové parkování pro naše hosty zdarma.

4/ Dítě zdarma! Rodiny jsou u nás vítány, nabízíme až 4lůžkové rodinné pokoje, a to v Residenci Abacta, která je od hotelu CLARIS umístěna asi 300 metrů . Při ubytování 2 platících osob je 1 dítě do 12 let vč. zdarma. Do poznámky při rezervaci prosím připište ,,DÍTĚ ZDARMA

Malebný, tříhvězdičkový Hotel Claris je situován do klidného vnitrobloku ve známé pražské čtvrti Královské Vinohrady v centru Prahy. Z hotelu jste za malou chvilku pěšky na náměstí Míru se stanicí metra A „Náměstí Míru“ – jedna stanice metra od Václavského náměstí. Je zde také zastávka tramvají, kterými se dostanete za pár minut do historického centra města.

V okolí hotelu se nachází množství restaurací, vináren a kaváren. Přímo naproti hotelu je Vinohradský pavilon – nákupní galerie interiérového designu s kavárnou a supermarketem Albert. Nedaleký rozlehlý park Riegrovy sady je známé odpočinkové místo s překrásným výhledem na Prahu.

Hotel nabízí 24 pokojů – 20 dvojlůžkových 4  jednolůžkové, všechny s výhledem do klidného vnitrobloku či zahrádky.  Všechny pokoje jsou v tiché části budovy, mimo hlavní ulici. 

Všechny pokoje jsou vybaveny: 

o   koupelnou (vana nebo sprchový kout)

o   televizí 

o   fénem

o   psacím stolem

o   Wi-fi připojením k internetu

Interiér hotelu je striktně nekuřácký.

Snídaně se podává denně od 7:30 do 10:00 v atriu s prosklenou střechou. V případě dřívějšího odjezdu rádi vyhovíme a čas snídaně posuneme.

Hotelová recepce je k dispozici denně, od 08:00 – 20:00. V případě potřeby ubytování v jiném čase nás prosím předem kontaktujte.

Pokoje jsou hostům k dispozici v den příjezdu po 14 hodině, v den odjezdu se opouštějí do 10 hodin (po domluvě Vám rádi vyjdeme vstříc a domluvíme se na jiných časech).

Hostům je k dispozici zavazadlová místnost.

Domácí zvířata nejsou povolena. 

Parkování ve dvoře je do odvolání ZDARMA, doporučujeme objednat předem. Vjezd je omezen šířkou a výškou (230 cm x 230 cm). Parkování není hlídané.

Další služby: 

o   doplňkový prodej ( nápoje, drogerie..)

o   prodej výborné kávy na recepci s možností posezení v klidném vnitrobloku (ideální v letních měsících)

o   prodej okružních jízd a výletů

o   zajištění vstupenek na různé akce ( výstavy, divadla, koncerty…)

 

o   zajištění transportu z /na letiště ( nutná rezervace předem) 

V okolí hotelu Claris se nachází:

  • Náměstí Míru (350 m) s dominantním kostelem svaté Ludmily, krásnou budovou Divadla na Vinohradech a Národním domem na Vinohradech. Na náměstí a v okolí je množství restaurací, vináren a kaváren, které často nabízí kromě vnitřních prostor také venkovní posezení na letních zahrádkách.
  • Náměstí  Jiřího z Poděbrad  (700 m) s kostelem Nejsvětějšího srdce Páně od známého slovinského architekta Jože Plečnika. Toto náměstí je na pomezí Královských Vinohrad a legendární čtvrti Žižkov a je centrem života místních obyvatel. Téměř každý den se zde konají trhy se sezónními produkty, je zde množství vináren a kaváren s venkovním posezením.
  • Park Riegrovy sady (650 m) – známý a oblíbený park s krásným výhledem na Pražský hrad, pivní zahrádkou a běžeckým areálem. 
  • Park Havlíčkovy sady (750 m) s Viničním altánkem, rozsáhlý park a ideální  místo pro piknik či ochutnávku vína. Ocení hlavně milovníci vína. Ve zdejším altánu se můžete kochat výhledem na Prahu a přitom ochutnat víno z místní vinice.
  • Vinohradský pavilon (10 m) secesní budova bývalé tržnice se nachází hned naproti hotelu, je zde galerie interiérového designu s kavárnou a supermarket Albert.
  • Nákupní centrum Flora (1,4 km nebo 3 zastávky tramvají), nabízí obchody světových značek a multikino IMAX.